KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12533172
nr 1253 3172
Knut Norman
(1896-1977), Sverige
Oljemålning, Fiskebåtar, Signerad. Olja på pannå, 38x58
Knut Norman, född 1896, död 1977, svensk målare,
Utrop:
400 kr
Såld:
300 kr
måndag 6 maj 2019
kl 20:59:39
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr